Ефективні технології!, ПП

Ефективні технології!, ПП
Одеса, Одесса ул. Приморская 6 оф. 15

ПП "Ефективні технології!"
Проводимо розрахунок тепловтрат будівель, обладнання, трубопроводів, формуємо техномонтажну відомості, надаємо послуги термографії різного виробничого (і не виробничого), електротехнічного обладнання, підстанцій, вузлів і механізмів, побутових будівель і споруд, котельного устаткування, печей випалу і.т.д. Ми допомагаємо фахівцям підприємств, механікам, енергетикам, теплотехнікам та ін працювати без аварій, прогнозувати та вживати заходів для тривалої безаварійної роботи.
Є офіційним представником торгової марки AKTERM в Україну. AKTERM - надтонкий, теплоізоляційний, енергозберігаючий матеріал, що перевершує за своїми теплофізичних властивостях відомі аналоги, відрізняється простотою застосування і знижує тепловтрати в кілька разів порівняно з поширеними видами теплоізоляційних матеріалів.
У числі підприємств, з якими ми успішно співпрацювали в останній час: Одеська залізниця, Іллічівський водоканал, КБ «Теплоенерго», «Olympex Coupe Int.», «Prista Oil Ukraine», Санаторій ім. Пирогова та ін